Hajduk(2) - HNK Val  1:0  (0:0) Emptyuto kol 23 2011, 16:04 by 7darko7

Hajduk(2) - HNK Val  1:0  (0:0) Emptyuto kol 23 2011, 16:00 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
Hajduk(2) - HNK Val  1:0  (0:0) Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

Affiliates
free forum
Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

Hajduk(2) - HNK Val  1:0  (0:0) Vote_lcap50%Hajduk(2) - HNK Val  1:0  (0:0) Vote_rcap 50% [ 8 ]

Ukupno glasova : 16

Hajduk(2) - HNK Val 1:0 (0:0)

Hajduk(2) - HNK Val  1:0  (0:0) Empty Hajduk(2) - HNK Val 1:0 (0:0)

Postaj by 7darko7 pet svi 13 2011, 14:00

Utakmica odigrana po jako ružnom vremenu, po kiši. Bolje su se snašli domaći nogometaši koji su cijelu utakmicu pritiskivali, no Valaši su se znalački branili. Prvi put kiksaju u 16. minuti kada Čavala traljavo reagira, odbijena lopta huji uz samu vratnicu. Gosti od tada preuzimaju kontrolu, te prijete preko Grbeše koji gađa desne rašlje, no tik uz vratnici. Zatim Stipčić, ali ovaj put brani vratar domaćih. Sa druge strane, Čavala griješi, gosti pucaju i pogađaju gredu.
Drugo poluvrijeme obiluje lijepom igrom, prilikama, duelima... Sve što treba sadržavati nogometna utakmica. Prvi prijete domaći i opet greda. Zatim puca Bujas u sami kut, golman brani. Nije bilo predaha ni sa jedne strane. Ponovno domaći napadaju. Brani danas raspoloženi Burilović. Puca i omaleni Kunac po zemlji, oštro-opet brani golman domaćih. Gosti počinju gubiti snagu pred kraj što je rezultiralo domaćim pogotkom. Kapetan je uzeo loptu na centru, nitko nije izašao na njega pa je ostalo bilo sve rutina, 1:0. Nakon pogotka Valovci igraju hrabro s tri napadača. Izdvajamo udarac Škopljanca koji brani golman. Za istaknuti vrijedi udarac Kunca koji također brani golman.
Igrom svakako možemo biti zadovoljni naših kadeta. Dokaz tomu je i pohvala domaćeg trenera, ali i pohvala trenera prve momčadi HNK Hajduka, Ante Miše. Možemo se nadati da će do kraja ovako igrati i vjerujemo da rezultat neće izostati.