Hajduk - HNK Val  2:0 (1:0) Emptyuto kol 23 2011, 16:04 by 7darko7

Hajduk - HNK Val  2:0 (1:0) Emptyuto kol 23 2011, 16:00 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
Hajduk - HNK Val  2:0 (1:0) Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

Affiliates
free forum
Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

Hajduk - HNK Val  2:0 (1:0) Vote_lcap50%Hajduk - HNK Val  2:0 (1:0) Vote_rcap 50% [ 8 ]

Ukupno glasova : 16

Hajduk - HNK Val 2:0 (1:0)

2 posters

Hajduk - HNK Val  2:0 (1:0) Empty Hajduk - HNK Val 2:0 (1:0)

Postaj by 7darko7 čet svi 01 2008, 20:23

Na umjetnoj travi, pored Poljudske ljepotice odigrana je još jedna teška utakmica Vala.Nakon dvoboja sa vodećima u zadnja 3 susreta, na redu je bio i 4-plasirani Hajduk.Početak je obilježio problemima jer se zbog lošeg zagrijavanja ozlijedio Đikić,koji je nastavio igru te Vudrić, koji je izašao na poluvremenu.Val je bio bolji no Hajdukove šanse bile su uvjerljivije te je titulu najboljeg igrača definitivno zaslužio vratar gostiju,Lovrić, koji je radio čuda na golu.Svojim je fantastičnim obranama obranama sačuvao Valovu mrežu no očito je bio spreman samo na protivnike jer je u 31 minuti Vudrić zabio autogol nakon jednog ubačaja...S druge strane Valovci su imali dosta prilika no nije bilo preciznosti te još nije iskorištena jedna šansa 3 na 2.
U drugom poluvremenu Val se probudio i počeo igrati svoju igru al i dalje nije bilo preciznosti.Pavičić je u 62 mogao izjednačiti no njegov udarac sa 16 metara bio je loš.5 minuta prije kraja došla je kazna zbog tih promašaja kada je napadač Hajduka prošao po boku, ubacio, i Lovrić nije mogao ništa te je po 2. put bio svladan.Mogao je Val čak i zabiti počasni gol no ubačaj Rapića nije iskoristio Pavlinović