HNK Val - Dugopolje  0:2 (0:1) Emptyuto kol 23 2011, 16:04 by 7darko7

HNK Val - Dugopolje  0:2 (0:1) Emptyuto kol 23 2011, 16:00 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
HNK Val - Dugopolje  0:2 (0:1) Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

Affiliates
free forum
Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

HNK Val - Dugopolje  0:2 (0:1) Vote_lcap50%HNK Val - Dugopolje  0:2 (0:1) Vote_rcap 50% [ 8 ]

Ukupno glasova : 16

HNK Val - Dugopolje 0:2 (0:1)

HNK Val - Dugopolje  0:2 (0:1) Empty HNK Val - Dugopolje 0:2 (0:1)

Postaj by 7darko7 sub lip 11 2011, 20:52

U posljednjoj utakmici prvenstva Dugopolje je pobjedom nad Valom osigurao naslov prvaka. Odmah na početku pokazali su jaku želju za pobjedom i nekoliko puta prijetili. Jednom su imali situaciju jedan na jedan, ali se njihov napadač u ključnom trenutku spetljao. Međutim, sredinom poluvremena Dugopolje je povelo. Gotovac je nastojao zagraditi loptu, a gostujući napadač sa prekršajem, kojeg sudac nije odsvirao, ulazi ispred Gotovca i svladava Jakovca. Val je nastojao izjednačiti iz nekoliko šansi, ali nije bio precizan. U drugome poluvremenu bolja igra Vala. Nastojao je izjednačiti i malo zagorčati sudbinu Dugopolja, no nije bilo mirnoće u napadu. U 78. minuti susreta postignut je pogodak za konačnih 2:0. Gostujući igrač ubacio je sa lijeve strane, Kovačević je pokušao propustiti vrataru koji ga je dozvao, ali je ta lopta prevarila vratara i postignut je pogodak. Nakon posljednjeg sudčevog zvižduka usljedilo je veliko slavlje za goste.