HNK Val
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics
    Pretraľnik
     
     

    Display results as :
     


    Rechercher Advanced Search

    Latest topics
    » Neretva-Val 1:1
    Čubrilo izjavio svoju verziju Emptypon oľu 26 2012, 11:46 by bepo

    » Seniori Vala u srijedu protiv Hrvaca na "Vukovaru"
    Čubrilo izjavio svoju verziju Emptyuto ruj 13 2011, 21:57 by val_portal

    » Primorac zadrzao 1. mjesto
    Čubrilo izjavio svoju verziju Emptyned ruj 11 2011, 16:47 by val_portal

    » Val golova na Vukovaru!!!
    Čubrilo izjavio svoju verziju Emptyčet ruj 08 2011, 00:39 by val_portal

    » Čubrilo izjavio svoju verziju
    Čubrilo izjavio svoju verziju Emptyčet kol 25 2011, 13:18 by 7darko7

    » Kaštelanska rivijera bez pobjednika u kontroverznom finalu
    Čubrilo izjavio svoju verziju Emptyuto kol 23 2011, 17:50 by 7darko7

    » Obavijest svim nogometnim klubovima
    Čubrilo izjavio svoju verziju Emptyuto kol 23 2011, 16:04 by 7darko7

    » Val starta u Omišu
    Čubrilo izjavio svoju verziju Emptyuto kol 23 2011, 16:00 by 7darko7

    » Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
    Čubrilo izjavio svoju verziju Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

    Social bookmarking
    Bookmark and share the address of HNK Val on your social bookmarking website
    Affiliates
    free forum
    Poll

    Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

    Čubrilo izjavio svoju verziju Vote_lcap50%Čubrilo izjavio svoju verziju Vote_rcap 50% [ 8 ]
    Čubrilo izjavio svoju verziju Vote_lcap6%Čubrilo izjavio svoju verziju Vote_rcap 6% [ 1 ]
    Čubrilo izjavio svoju verziju Vote_lcap6%Čubrilo izjavio svoju verziju Vote_rcap 6% [ 1 ]
    Čubrilo izjavio svoju verziju Vote_lcap6%Čubrilo izjavio svoju verziju Vote_rcap 6% [ 1 ]
    Čubrilo izjavio svoju verziju Vote_lcap31%Čubrilo izjavio svoju verziju Vote_rcap 31% [ 5 ]

    Ukupno glasova : 16


    Čubrilo izjavio svoju verziju

    Go down

    Čubrilo izjavio svoju verziju Empty Čubrilo izjavio svoju verziju

    Postaj by 7darko7 čet kol 25 2011, 13:18

    Nogometaš Vala Branko Čubrilo zacrnio je jučer stranicu dnevnih novina Slobodne Dalmacije nakon što je njegov incident sa Milićem izazvao prekid finala turnira Kaštelanska rivijera Val – Zagora.

    Mnoge je vijest o tome što je Čubrilo učinio tog nedjeljnog popodneva iznenadila budući da ga svi poznavaju kao talentiranog nogometaša, a imao je i "bljesak" u karijeri kada je igrao za Hajduk.

    Nakon što se javno ispričao suigračima, treneru i upravi još u ponedjeljak, Branko se nije htio braniti šutnjom, pa je nazvao redakciju Slobodne Dalmacije želeći ispričati svoju verziju priče. Čubrilo nije porekao da je udario Milića ali, kaže, postoje i druge okolnosti događaja. Želi da javnost zna cijelu istinu.

    - Milić me već pet godina provocira i vrijeđa. Na svakoj utakmici mi viče da sam Srbin i četnik, baš na svakoj. Prije četiri godine, kada sam sa Solinom igrao u Unešiću, s tribina je, s prijateljima, vikao “uvati četnika, udri četnika”, a prije dvije-tri godine isto je radio i kada smo međusobno igrali. U Solinu se krenuo tući sa mnom...

    Očito netrpeljivost između njih dvojice traje godinama. Čubrilo se požalio da mu prije ove, prekinute utakmice u Kaštel Starome Milić nije htio pružiti ruku.

    - Svi protivnički igrači dali su mi ruku, samo ju je on odmaknuo, ničim izazvan. Jedini me nije pozdravio. Kad je došlo do gužve na centru igrališta vikao mi je opet da sam Srbin i četnik. Ovo mu nije prvi put... A moga su strica četnici ubili u ratu, moj otac je je hrvatski dragovoljac...

    Čubrilo ponovo nije porekao da je udario Milića, ali tvrdi da to nije uradio u sačekuši, te da poslije toga nije pobjegao i da nitko iz Vala nije izjavio da za njega više nema mjesta u klubu kao što su novine napisale.

    - Na poluvremenu je Milić krenuo prema meni vrijeđajući me po tko zna koji put da sam četnik, nisam više mogao trpjeti, sve ima granice. Nisam mu ništa u životu napravio da mi to radi, ne znam koji su razlozi njegovog ponašanja. Pravio se mangup, a ja sam trpio do određene mjere. To ne opravdava udarac, ali neka ljudi znaju koji je razlog. Ničim nisam zaslužio uvrede. I nisam pobjegao, zadnji sam napustio igralište.

    Također, Čubrilo je navodno izjavio i za buduće susrete, ako do njih dođe:
    - On je za mene mrtav. Ne postoji. Tako ću se i ponašati – kaže nogometaš Vala.

    izvor - slobodnadalmacija.hr
    7darko7
    7darko7
    Admin
    Admin

    Broj postova : 1594
    Age : 31
    Lokacija : Kaštel Novi
    Registration date : 22.02.2008

    https://www.youtube.com/user/7darko7

    [Vrh] Go down

    [Vrh]

    - Similar topics

     
    Permissions in this forum:
    Ne moľeą odgovarati na postove.