Latest topics
» Neretva-Val 1:1
Kvalifikacije za 3. HNL: Val zadržao nulu Emptypon oľu 26 2012, 11:46 by bepo

» Seniori Vala u srijedu protiv Hrvaca na "Vukovaru"
Kvalifikacije za 3. HNL: Val zadržao nulu Emptyuto ruj 13 2011, 21:57 by val_portal

» Primorac zadrzao 1. mjesto
Kvalifikacije za 3. HNL: Val zadržao nulu Emptyned ruj 11 2011, 16:47 by val_portal

» Val golova na Vukovaru!!!
Kvalifikacije za 3. HNL: Val zadržao nulu Emptyčet ruj 08 2011, 00:39 by val_portal

» Čubrilo izjavio svoju verziju
Kvalifikacije za 3. HNL: Val zadržao nulu Emptyčet kol 25 2011, 13:18 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera bez pobjednika u kontroverznom finalu
Kvalifikacije za 3. HNL: Val zadržao nulu Emptyuto kol 23 2011, 17:50 by 7darko7

» Obavijest svim nogometnim klubovima

» Val starta u Omišu

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
Kvalifikacije za 3. HNL: Val zadržao nulu Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

Social bookmarking
Bookmark and share the address of HNK Val on your social bookmarking website
Affiliates
free forum
Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

Kvalifikacije za 3. HNL: Val zadržao nulu Vote_lcap50%Kvalifikacije za 3. HNL: Val zadržao nulu Vote_rcap 50% [ 8 ]

Ukupno glasova : 16

Kvalifikacije za 3. HNL: Val zadržao nulu

Kvalifikacije za 3. HNL: Val zadržao nulu Empty Kvalifikacije za 3. HNL: Val zadržao nulu

Žuti kartoni: Šubić 51'

KRKA: Jelić, Gaćina, Matić, Vrljić (od 90. Skorić), Šubić, Mikić (od 59. Pešić), Vuković, Gatara, Klarin, Bumbak, Grgas-Grando (od 72. Vukičević). Trener: Zoran Slavica.

VAL: Grgić, Erceg, Ćurković (od 70. Moro), Tomas, Šarić, Broketa, Bašić, Nuić, Legčević (od 60. Ivić), Milat, Stojan (od 84. Babić). Trener: Željko Škopljanac.

Kvalifikacije za 3. HNL: Val zadržao nulu 0000000000412071_450_0
Nikola Moro u dvoboju sa domaćim igračem

U prvoj utakmici kvalifikacija za ulazak u Treću ligu, odigranoj na šibenskom Šubićevcu, nogometaši Krke iz Lozovca i Vala iz Kaštela odigrali su bez pobjednika, ali i bez golova. Odluka o novom trećeligašu past će tako u drugoj utakmici koja se u Kaštel Starom igra u nedjelju.

I prije nego je počela, ova je utakmica podigla puno prašine. Igrat će se kvalifikacije, pa se neće igrati, pa se odgađa za dva dana prva utakmica. Burni su bili uvodni dani i tjedni pred utakmicu, no, na terenu na sreću ni traga grubostima i problemima. Sve u duhu fair-playa, a nijedna momčad nije stekla značajniju prednost, premda su više prilika imali domaćini.

Prvi su zaprijetili gosti: pokušali su Nuić i Milat, ali veće opasnosti za Krkina vratara Jelića nije bilo. I u 11. minuti prijete gosti, no, Tomas glavom poslije kornera ne uspijeva pogoditi mrežu domaćina. Domaćin prvi put prijeti preko Vrljića čiji udarac također odlazi preko gola. U 25. minuti u dobroj se prilici našao najbolji strijelac Četvrte lige, podskupine A, Dragan Vuković, ali poslije nekoliko dobrih driblinga u šutu nije bilo preciznosti.

Četiri minute kasnije Val ima vrlo dobru priliku, ali Legčević lobom ne uspijeva matirati istrčalog Jelića. Krka pokušava preko Matića koji je došao u suparnički kazneni prostor, no, promjene rezultata nema. Do kraja poluvremena za goste je još izravno iz kornera zaprijetio i Stojan, a kod domaćina Vrljić i još jednom Matić, ali na poluvrijeme se otišlo praznih mreža.

Na prvu opasniju akciju u drugom dijelu čekali smo do 53. minute kad je odličan solo prodor ima rastrčani Vrljić, no, udarac nakon toga nije završio na željenom mjestu. Desetak minuta kasnije glavom pokušava i Vuković, s istim učinkom. U novoj dobroj prilici našao se nekoliko trenutaka kasnije ponovno Vuković, ali udarac je bio preslab da bi se savladao Grgić. Stisli su domaćini malo Kaštelane u prvom dijelu drugog poluvremena, no, do pogotka nisu uspjeli doći. Pred kraj utakmice dvije obećavajuće situacije imali su i gosti: u prvoj je Milat mogao i bolje pucati, dok je u drugoj Bašić loše primio loptu i dobra prilika je propala.

Završilo je tako rezultatom 0:0, pa ćemo putnika u Treću ligu saznati nakon druge utakmice koja se u Kaštel Starom igra u nedjelju (u 18 sati).