HNK Val - Junak  3:2 (2:1) Emptyuto kol 23 2011, 16:04 by 7darko7

HNK Val - Junak  3:2 (2:1) Emptyuto kol 23 2011, 16:00 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
HNK Val - Junak  3:2 (2:1) Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

Affiliates
free forum
Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

HNK Val - Junak  3:2 (2:1) Vote_lcap50%HNK Val - Junak  3:2 (2:1) Vote_rcap 50% [ 8 ]

Ukupno glasova : 16

HNK Val - Junak 3:2 (2:1)

3 posters

HNK Val - Junak  3:2 (2:1) Empty HNK Val - Junak 3:2 (2:1)

Postaj by 7darko7 pet tra 18 2008, 15:21

16. travnja odigrala se jako vazna utakmica izmedju našeg Vala i Junaka.Val je bio "desetkovan" jer su nedostajali ozlijeđeni Prkut i Gotovac, te suspendirani Vrtlara pa je trener Škopljanac morao mijenjati formaciju.Val je prije te utakmice bio na 10. poziciji dok je Junak bio 3.Junak je bio favorit ali nisu uspjeli to i dokazati na najbolji način-pobjedom.
Već u prvoj minuti,točnije 50-oj sekundi, Junak je poveo nakon greške kapetana Čaglja koji je bacio aut pogrešno i stopera Žaje koji nije očistio situaciju.
No Val je nastavio nabijati svoj tempo i stvarao šanse i u 13. minuti iz kornera je ubacivao Pavičić ali lopta je dobila felš i završila u golu.Vratar Junaka ju je uspio uhvatiti ali tad je već lopta prošla crtu.
Samo 6 minuta kasnije Jurić prekrasnon asistencijom, između 2 igrača daje u prostor Đikiću koji se izvrsno ubacuje i zabija za vodstvo od 2:1!Bio je posebno sretan zbog tog pogotka jer prije toga nije zabio gol još od 10.-11. mjeseca.
Nakon vodstva, obje ekipe su stale i nije bilo posebnih prilika i s tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme.
Drugo poluvrijeme počelo je jednakim tempom kao i pred kraj prvoga no vidjelo se da je Junak htio izjednačiti i u 56. minuti su to i uspijeli.
Centrirana je bila lopta koja je otišla preko Žaje no Lovrići izlazi sa vrata i pokušao je izbiti loptu no ona se odbila od glavnog strijelca Junaka i on zabija za izjedačenje.
Poslije je Val napao i igra se većinom odvijala na polovici Junaka.U 68. minuti Čagalj izvodi aut i, po svom stilu, baci ga daleko,iza obrane Junaka gdje loptu prihvaća Pavičić i zabije drugi pogodak za drugo vodstvo od 3:2!
Poslije toga možemo još izdvojiti udarac Jurića sa 5 metara 3 minute prije kraja no golman Junaka ga spektakularno obranjuje!
Tako je Val došao do još jedne pobijede, 4. u zadnjih 6 utakmica i sad se nalazi na 8. mjestu sa 41. bodom i sa dvijema utakmicama manje!

HNK Val:
Lovrić, Čavka, Čagalj (c), Vudrić, Žaja, Marko Bralić, Rapić, Đikić (Mateo Bralić 71'), Jurić, Pavičić, Sučić (Pavlinović 64')
7darko7
7darko7

Broj postova : 1594
Age : 32
Lokacija : Kaštel Novi
Registration date : 22.02.2008

HNK Val - Junak  3:2 (2:1) Empty Re: HNK Val - Junak 3:2 (2:1)

Postaj by 7darko7 pet tra 18 2008, 19:44

caki17sikira je napisao/la:svi junaci mukom zamukose...!!! darko,stranica je super al dodaj jos ocjene nakon svake utakmice...---lovric 6 cavka 6,5 cagalj 6,5 vudric 6,5 zaja 6,5 bralic 6,5 rapic 6,5 sucic 6,5 pavicic 7 juric 7 dikic 7 -otprilike ovako za proslu buco-6 jer nisi ima puno posla

a dobro to cemo od iduce godine i jos se mislimo ocemo li to dodavat jer mozda ce neko mislit da je igra bolje i mozemo sebi davat bolje ocjene i nebi mozda bilo pravedno i tako.....
jos cemo razmislit o tome!
mislin, razmisljamo! Very Happy
7darko7
7darko7

Age : 32

Postaj by mariođikić pet tra 18 2008, 23:43

a napokon da sam i ja da gol.........super smo svi odigrali.....a koliko oni bolesni mate moze bacit aut.....samo kilometar.....haha lol!