Omladinac - HNK Val  2:1 (2:1) Emptyuto kol 23 2011, 16:04 by 7darko7

Omladinac - HNK Val  2:1 (2:1) Emptyuto kol 23 2011, 16:00 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
Omladinac - HNK Val  2:1 (2:1) Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

Affiliates
free forum
Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

Omladinac - HNK Val  2:1 (2:1) Vote_lcap50%Omladinac - HNK Val  2:1 (2:1) Vote_rcap 50% [ 8 ]

Ukupno glasova : 16

Omladinac - HNK Val 2:1 (2:1)

Omladinac - HNK Val  2:1 (2:1) Empty Omladinac - HNK Val 2:1 (2:1)

Postaj by 7darko7 pon oľu 23 2009, 19:21

Čudna utakmica zbila se u nedjelju na splitovom terenu. Već u 2. minuti nakon neopreznosti Znaora Omladinac zabija sumljiv gol za 1:0. Kapetan Vrtlar, koji je izbio loptu, tvrdio je sudcu da lopta nije prešla liniju ali pomoćni sudac označio je suprotno i to je već bilo vodstvo za domaće. Samo minutu kasnije Vrtlar izvodi slobodnjak sa 40 metara i pogađa uz pomoć vjetra kroz golmanove "uši" i taj prekrasan gol dao je Valu izjednačenje. U 6. minutu neraspoloženi Zoraja našao se u izglednoj šansi ali njegov lob nije bio precizan. Šanse su još sijevale s jedne i druge strane a u 32. najizglednija i to za - Val. Nakon što je branič Omladnica nespretno dodao Zoraji, ovaj je krenuo sam na vratara te ga trznuo par puta ali ni nakon toga nije htio pucati već je htio atraktivno kroz noge no vratar mu brani. Kazna za taj veliki promašaj zbio se u 35. minuti. Domaćini su složili jednu polu-akciju i centaršut na desnu stranu nije stigao Znaor već napravio prekršaj na 18. metara. Veznjak Omladinca izvodi slobodnjak i pogađa Kasala u ruku i sudac dosuđuje jedanaesterac koji Jakovac nije mogao obraniti. 3. minute kasnije Babić neoprezno starta na braniča domaćih a on mu uzvraća udarcem u licem nakon čega su se obojica fizički obračunala i zaradila isključenje. Možemo očekivati da će Babić zaraditi suspenziju od najmanje dvije utakmice.
U drugom poluvremenu puno prilika a u najvećoj se prilici ponovo našao Zoraja koji je bio srušen u jedanaestercu ali sudac, na veliki protest trenera Bralića i Škopljanca, nije dosudio ništa. Do kraja domaćini nisu uspjeli ponovo zatresti mrežu niti gosti izjednačiti pa su 3 boda otišla Omladincu.