GOŠK(AC) - HNK Val  2:6 (1:3) Emptyuto kol 23 2011, 16:04 by 7darko7

GOŠK(AC) - HNK Val  2:6 (1:3) Emptyuto kol 23 2011, 16:00 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
    GOŠK(AC) - HNK Val  2:6 (1:3) Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

Affiliates
    free forum
    Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

GOŠK(AC) - HNK Val  2:6 (1:3) Vote_lcap50%GOŠK(AC) - HNK Val  2:6 (1:3) Vote_rcap 50% [ 8 ]

Ukupno glasova : 16

GOŠK(AC) - HNK Val 2:6 (1:3)

Go down

GOŠK(AC) - HNK Val  2:6 (1:3) Empty GOŠK(AC) - HNK Val 2:6 (1:3)

Postaj by 7darko7 pon oľu 09 2009, 12:38

U derbiju kola golijada se odvila na gradskom stadionu GOŠK-a. Val je tražio uzvrat za poraz od 3:1 u prvom dijelu i to je ostvario. Nadmoć Vala već je mogla urodit plodom u 7. minuti kada domaći vratar fantastično brani još bolji udarac Viljca iz voleja. Ali u 11' Sučić asistira Zoraji koji uspjeva pogoditi za 1:0. Par minuta poslije Zoraja upošljava Sučića koji nije imao problem povećati vodstvo. Domaći su imali nekoliko pokušaja, neuspješnih, ali u 23' jedna polukontra rezultirala je autogolom Vrtlara za 2:1. Val nije pao u igri već je u 36' Pavlinović povećao na 3:1 nakon još jedne asistencije Sučića te se sa tim rezultatom otišlo na predah.
    U drugom poluvremenu Val je bio opušteniji te je GOŠK više napadao ali u 51', iz kontre, Zoraja postiže svoj 2 gol. 10 minuta poslije, još jedna kontra i Zoraja izlazi sam na vratara i lobuje ga ali njegov hat-trick spriječio je Lekčević koji je zakucao loptu u mrežu. Domaćini se još nisu htjeli predati pa su stisli goste i uspjeli smanjiti rezultat na 5:2. Na konačnih 6:2 postavio je Sučić lijepim pogodkom u rašlje u 75'.