GOŠK (Du) - HNK Val  4:0 (2:0) Emptyuto kol 23 2011, 16:04 by 7darko7

GOŠK (Du) - HNK Val  4:0 (2:0) Emptyuto kol 23 2011, 16:00 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
    GOŠK (Du) - HNK Val  4:0 (2:0) Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

Affiliates
    free forum
    Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

GOŠK (Du) - HNK Val  4:0 (2:0) Vote_lcap50%GOŠK (Du) - HNK Val  4:0 (2:0) Vote_rcap 50% [ 8 ]

Ukupno glasova : 16

GOŠK (Du) - HNK Val 4:0 (2:0)

2 posters

GOŠK (Du) - HNK Val  4:0 (2:0) Empty GOŠK (Du) - HNK Val 4:0 (2:0)

Postaj by 7darko7 pon lis 27 2008, 14:39

Ponovo, nakon nekoliko kola, kadeti su nastupili u punom sastavu ali bezuspješno. Očito ih je dug put u Dubrovnik "izmorio" što se i vidjelo po igri. Val kao da je bio na pola svoje mogućnosti prvo poluvrijeme dok se drugo poluvrijeme malo podigao ali nije imalo nekog velikog učinka. Domaći su poveli u 11. minuti nakon greške Šimunovića i Bralića a na 2:0 su povisili iz kornera kada je najviši u skoku bio domaći napadač dok je Bogić otišao "u prazno". Val je pokušavao smanjiti rezultat i to bi možda i uspjelo da je dosužen čisti jedanaesterac kada je Sučić nabacio a ispred Pavlinovića se našao igrač koji evidentno spriječava dolazak lopte rukama ali sudac nedosuđiva ništa što je pogodovalo protestima ponajprije kapetana Vrtlara. Priliku za smanjenje imao je i Sučić nakon malog solo prodora ali njegov udarac odlazi malo pored vrata. U drugom je poluvremenu trener Bralić pokušao sa malom izmjenom u formaciji i pokazalo se dobrom odlukom i igra je bila bolja ali opet su teško dolazili do gola. Domaćini su vodstvo povećali u 49' kada Znaor zaboravlja izaći na vrijeme te su igrači GOŠK-a ostali u dozvoljenoj poziciji koju koriste za pogodak. U 53' se Kasalo ozljedio te je morao napustiti igru a njegovu asistenciju prije ozljede umalo je iskoristio Viljac ali njegov felširani udarac iz čistih rašlji vadi domaći vratar. "Kazna" za taj promašaj došla je u 57' kada za konačnih 4:0 postavljaju nakon greške Šimunovića.