OSK - HNK Val  0:1 (0:0) Emptyuto kol 23 2011, 16:04 by 7darko7

OSK - HNK Val  0:1 (0:0) Emptyuto kol 23 2011, 16:00 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
OSK - HNK Val  0:1 (0:0) Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

Affiliates
free forum
Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

OSK - HNK Val  0:1 (0:0) Vote_lcap50%OSK - HNK Val  0:1 (0:0) Vote_rcap 50% [ 8 ]
OSK - HNK Val  0:1 (0:0) Vote_lcap6%OSK - HNK Val  0:1 (0:0) Vote_rcap 6% [ 1 ]

Ukupno glasova : 16

OSK - HNK Val 0:1 (0:0)

OSK - HNK Val  0:1 (0:0) Empty OSK - HNK Val 0:1 (0:0)

Postaj by 7darko7 ned ruj 28 2008, 11:34

U 11. kolu Val je došao do treće pobjede te prve u gostima pobjedivši OSK iz Otoka sa 1:0. Najzaslužniji za tu važnu pobjedu bio je vratar Bogić koji je obranio nekoliko stopostotnih šansi.
Na početku utakmice probleme treneru Škopljancu zadao je Viljac koji je ozlijedio ložu već u 45 sekundi. Tada je i OSK dosta pritisnuo no u 3 jedine dobre prilike koje su imali tada, nisu bili precizni ili ih je obranio Bogić. Val preuzima inicijativu od sredine pa do kraja poluvremena i tu radi nekoliko odličnih prilika - prvo je Vrtlar sjajno pronašao Kasala nakon što je brzo izveo jedan slobodni udarac dok se obrana OSK-a nije namjestila, Kaslo je izašao sam na vratara no domaći je vratar bio uspješan. Nekoliko minuta poslije, Sučić centaršutom pogađa ponovo Kasala koji glavom pogađa nekoliko centimetara poviše grede.
Odmah na početku drugog poluvremena Rapić postiže pogodak nakon asistencije Kasala, no pogodak je bio poništen jer je bio u nedozvoljenoj poziciji. Ali 6 minuta poslije nakon ubačaja iz kornera najbolje se snašao raspoloženi Kasalo koji volejem zabija za 1:0. Poslije je Val mogao povesti i više ali nisu bili precizni. Zadnjih 15. minuta bila je većinom prava opsada Valovog gola ali prvo je Bogić u nekoliko situacija sjajno intervenirao a najizglednija za izjednačenje je bila kada je obranio 1-1, te je napadač OSK-a stigao do odbijanca i pucao no na crti se našao Pavlinović i spasio Val od gola. Do kraja je Val uspio izdržati unatoč nekoliko propusta u obrani koje je spasio Bogić, no 3 boda su ipak pripala njima.