HNK Val - GOŠK (KG)  1:3 (0:1) Emptyuto kol 23 2011, 16:04 by 7darko7

HNK Val - GOŠK (KG)  1:3 (0:1) Emptyuto kol 23 2011, 16:00 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
    HNK Val - GOŠK (KG)  1:3 (0:1) Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

Affiliates
    free forum
    Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

HNK Val - GOŠK (KG)  1:3 (0:1) Vote_lcap50%HNK Val - GOŠK (KG)  1:3 (0:1) Vote_rcap 50% [ 8 ]

Ukupno glasova : 16

HNK Val - GOŠK (KG) 1:3 (0:1)

HNK Val - GOŠK (KG)  1:3 (0:1) Empty HNK Val - GOŠK (KG) 1:3 (0:1)

Postaj by 7darko7 čet ruj 04 2008, 21:21

Nevjerovatan poraz dogodio se jučer na Vukovaru - GOŠK iz Gomilice je pobjedio Val i to možda prvi put u povijesti tih uzrasta!
    Gosti su došli sa malo ambcija s obzirom da su imali 4 poraza u 4 utakmice i od toga gol razliku 1:24 dok su naši bili motivirani igrom za ozlijeđenog Nikolu te su stoga tako i počeli utakmicu te stvarali prilike no sve je to izvrsno rješavao gostujući golman Zec koji je bio i igrač utakmice sa obranjenih 3 zicera i još nekoliko izglednih situacija. Kazna za to je stigla u 26. minuti kada je iz slobodnog udarca za GOŠK Bogić pokušao uhvatiti loptu no bio je fauliran te je lopta ispala iz ruku i već nekoliko puta neoprezni Gotovac nije pratio i primili smo pogodak. Val je stiskao no do kraja poluvremena nije uspio izjednačiti.
    U drugom poluvremenu ista je priča bila, ali u 51. minuti potpuni šok - Bogić sjajno brani jedan udarac i lopta dolazi na 5 metara samome Gotovcu koji zabija autogol te je to već 2:0 za goste. Val je pokušavao i sve je dao da pokuša izjednačiti i smanjio je tek na 2:1 u 63' iz jedanaesterca kojeg je pogodio Vrtlar nakon što je Viljac bio srušen u 16-ercu. Pokušali su još i Jurić preko desne strane te Rapić preko lijeve, Vrtlar i Bralić iz sredine i nije išlo. 2. minute prije kraja Pavlinović je mogao postati junak ali nije dobro zahvatio loptu na 5 metara koja mu je bila smirena i u idućem napadu neopreznost Sučića iskoristili su gosti i zabili za konačnih 3:1.