HNK Val - GOŠK (Du)  8:0 (5:0) Emptyuto kol 23 2011, 16:04 by 7darko7

HNK Val - GOŠK (Du)  8:0 (5:0) Emptyuto kol 23 2011, 16:00 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
    HNK Val - GOŠK (Du)  8:0 (5:0) Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

Affiliates
    free forum
    Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

HNK Val - GOŠK (Du)  8:0 (5:0) Vote_lcap50%HNK Val - GOŠK (Du)  8:0 (5:0) Vote_rcap 50% [ 8 ]

Ukupno glasova : 16

HNK Val - GOŠK (Du) 8:0 (5:0)

5 posters

HNK Val - GOŠK (Du)  8:0 (5:0) Empty HNK Val - GOŠK (Du) 8:0 (5:0)

Postaj by 7darko7 ned svi 25 2008, 18:47

HNK Val - GOŠK (Du)  8:0 (5:0) Dsc05272qn2HNK Val - GOŠK (Du)  8:0 (5:0) I72009_DSC05276

U zadnoj utakmici prvenstva, u punom sastavu nakon jučerašnjeg poraza kadeti su deklasirali dubrovački GOŠK sa 8:0 te ujedino i postavili rekordnu pobjedu. Utakmica je bila rješena već u prvih 10 minuta. Prvo je za vodstvo u 3. minuti zabio Đikić nakon ubačaja Vudrića i asistencije Rapića. Na 2:0 u 7. minuti povisuje Rapić nakon što je prošla akcija po desnoj strani, Vrtlar ubacuje a Pavičić propušta Rapiću koji neometano zabija. U 10. minuti nakon akcije po lijevoj strani Đikić iskorištava loptu Rapića na bok, centrira a Vudrić na drugoj stativi zabija za 3:0. Nije prošlo ni 4. minute kada ubačaj Čavke koristi Pavičić i povečava vodstvo. U 21. minuti odlična asistencija Čaglja i još bolja reakcija Đikića koji lobom zabija za konačni rezultat poluvremena. U 27. minuti nakon udarca iz kuta Vrtlar pogađa stativu i ponajbolji igrač sezone je tako ostao bez gola ove sezone. Odmah na početku drugog poluvremena trener je odlučio obaviti sve 4 zamjene i izvadio je igrače koje su se na jučerašnjoj utakmici dosta potrošili no oni su bili nezadovoljni sa tom odlukom jer su bili željni igre ali su ipak prihvatili odluku. U 49. minuti Koc zabija nakon udarca Matea Bralića i odbijanca koji dolazi do Koca. U 53. minuti Čagalj je izveo onaj njegov poznati dugometražni aut i lopta dolazi do povratnika Koca koji zabija za povećanje vodstva. Nakon 6 minuta Marko Bralić asistira za Đikića koji zabija hat-trick za konačni rezultat od 8:0. Sudac je odlučio prekinuti utakmicu 20 minuta prije kraja da nebi došlo do totalnog raspada gostiju.
    Na kraju su Valovci proslavili dva rekorda pjesmom i aplauzom za svakog igrača, trenera Željka Škopljanca i njegovog pomočnika, Milana Abazu.