Imotski - HNK Val  3:2 (0:1) Emptyuto kol 23 2011, 16:04 by 7darko7

Imotski - HNK Val  3:2 (0:1) Emptyuto kol 23 2011, 16:00 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
Imotski - HNK Val  3:2 (0:1) Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

Affiliates
free forum
Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

Imotski - HNK Val  3:2 (0:1) Vote_lcap50%Imotski - HNK Val  3:2 (0:1) Vote_rcap 50% [ 8 ]

Ukupno glasova : 16

Imotski - HNK Val 3:2 (0:1)

2 posters

Imotski - HNK Val  3:2 (0:1) Empty Imotski - HNK Val 3:2 (0:1)

Postaj by 7darko7 ned svi 25 2008, 10:57

Valovi kadeti nisu uspjeli doći do još jednog trijumfa te su u Imotskome izgubili 3:2 propustivši vodstvo od 2:0. Premda bez 6 standarnih igrača, koji su izostali zbog osobnih poslova a neki igrali za juniore, i sa dvojicom pionira Val je bio bolji no nedostatak koncentracije u vrijeme kad se vrše zamjene, dovelo je do preokreta. U 13. minuti nakon ubačaja iz kornera Pavičića, Marko Bralić udara loptu glavom i ona dolazi nečuvanom Grbeši te on bez problema zabija svoj prvi gol u karijeri. Dominacija Vala još traje te u 19. minuti ubačaj Bralića nakon akcije lijeve strane Rapića i Bralića, Pavlinović pogađa petom pokraj gola. Centimetri su djelile do 5. pogotka Pavlinovića ove sezone. S druge strane Imotski je napadao preko kontri no nisu bile uspješne jer je većim dijelom obrana zaustavljala te napade no tu je bio i kapetan Lovrić. 35 minuta pamtit će se jer je u 16-tercu s leđa bio srušen Pavičić no sudac nije htio pokazati na bijelu točku i to je izazvalo velike proteste. Na početku drugog poluvremena, u 46 minuti Val povećava prednost preko Marka Bralića, nakon još jednog ubačaja Pavičića iz kornera. Nakon samo 3 minute Val je imao priliku 2 na 1 no Pavičić nije precizno dodao a Rapićev centaršut uhvatio je golman. Imotski se nije predavao te je 10 minta poslije preko svoje lijeve strane prošao i ubačaj na drugu stranu rezultirao je smanjenjen rezultata. Nakon toga gola sredina Vala se raspala i Imotski je prolazio kroz sredinu i stvarao probleme. U 63. Pavlinović je mogao odlučiti utakmicu no nije bio uspješan 1 na 1. U 68. minuti Imotski dolazi do izjednačenja a 4 minute prije kraja Imotski dolazi do vodstva i konačnog rezultata od 3:2.