HNK Val
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics
    Pretraľnik
     
     

    Display results as :
     


    Rechercher Advanced Search

    Latest topics
    » Neretva-Val 1:1
    Šimić: Krka nema opravdane argumente! Emptypon oľu 26 2012, 11:46 by bepo

    » Seniori Vala u srijedu protiv Hrvaca na "Vukovaru"
    Šimić: Krka nema opravdane argumente! Emptyuto ruj 13 2011, 21:57 by val_portal

    » Primorac zadrzao 1. mjesto
    Šimić: Krka nema opravdane argumente! Emptyned ruj 11 2011, 16:47 by val_portal

    » Val golova na Vukovaru!!!
    Šimić: Krka nema opravdane argumente! Emptyčet ruj 08 2011, 00:39 by val_portal

    » Čubrilo izjavio svoju verziju
    Šimić: Krka nema opravdane argumente! Emptyčet kol 25 2011, 13:18 by 7darko7

    » Kaštelanska rivijera bez pobjednika u kontroverznom finalu
    Šimić: Krka nema opravdane argumente! Emptyuto kol 23 2011, 17:50 by 7darko7

    » Obavijest svim nogometnim klubovima
    Šimić: Krka nema opravdane argumente! Emptyuto kol 23 2011, 16:04 by 7darko7

    » Val starta u Omišu
    Šimić: Krka nema opravdane argumente! Emptyuto kol 23 2011, 16:00 by 7darko7

    » Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
    Šimić: Krka nema opravdane argumente! Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

    Social bookmarking
    Bookmark and share the address of HNK Val on your social bookmarking website
    Affiliates
    free forum
    Poll

    Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

    Šimić: Krka nema opravdane argumente! Vote_lcap50%Šimić: Krka nema opravdane argumente! Vote_rcap 50% [ 8 ]
    Šimić: Krka nema opravdane argumente! Vote_lcap6%Šimić: Krka nema opravdane argumente! Vote_rcap 6% [ 1 ]
    Šimić: Krka nema opravdane argumente! Vote_lcap6%Šimić: Krka nema opravdane argumente! Vote_rcap 6% [ 1 ]
    Šimić: Krka nema opravdane argumente! Vote_lcap6%Šimić: Krka nema opravdane argumente! Vote_rcap 6% [ 1 ]
    Šimić: Krka nema opravdane argumente! Vote_lcap31%Šimić: Krka nema opravdane argumente! Vote_rcap 31% [ 5 ]

    Ukupno glasova : 16


    Šimić: Krka nema opravdane argumente!

    Go down

    Šimić: Krka nema opravdane argumente! Empty Šimić: Krka nema opravdane argumente!

    Postaj by 7darko7 sri lip 15 2011, 16:26

    Igrala se 32. minuta. Domaćini vode 3:0, igra se lijepo. Tribine popunjene, navijanje besprijekorno... Svaki dijelić povijesne noći za kaštelanski klub odvijao se kako treba. Stoti je rođendan pred vratima, a ide se u viši rang - Treću ligu.

    Šimić: Krka nema opravdane argumente! Kva01
    I onda, samo nekoliko minuta nakon trećeg gola, nogometna fešta na razini prve lige ruši se u ambis četvrte lige i otkriva sve loše strane nogometa. U teren je uletjela limenka i pogodila napadača gostiju koji je pao kao pokošen i ostao ležati. Diže se delegat, diže se i doktor i počinje predstava...

    Gosti žele prekid, a domaćini, naravno, da se odigra do kraja. U općoj pomutnji, Krka je, u dogovoru s delegatom, pristala nastaviti igrati ako se isprazni istočna tribina s koje je doletjela limenka.

    Delegat zapovijedio - Val napravio. Službeni spiker je pozvao navijače s istočne tribine da u korist svoga kluba odu ili se presele na sjevernu tribinu. Navijači su to poslušali te su, nakon 15 minuta stanke, stvoreni uvjeti za nastavak igre.

    Ali, nešto je falilo. Druga momčad. Informacije stižu, Krka već troši toplu vodu pod tuševima svlačionice. Uz malo komešanja, delegat donosi odluku da se utakmica prekida, a rezultat se ne mijenja. Službeni rezultat ako dođe do prekida je 3:0, a kako su Kaštelani već vodili tim rezultatom, zapisnik nije pretrpio promjene.

    Mi smo se zaputili prema terenu, ne znajući do koga prije... Delegat, doktor, policija, treneri i službenici klubova, sve ih je trebalo priupitati za izjavu. Prvi je kraj nas protrčao trener gostiju Zoran Slavica:
    - Tražili smo da se istočna tribina isprazni, a oni su navijače samo preselili na sjevernu. Zato smo odlučili ne igrati dalje - kratak je bio Slavica.

    Pogođeni je mogao nastaviti
    Istina je, međutim, da je jedan dio navijača, oni najvatreniji, uz pomoć policije izveden s tribine, dok su ostali, oni mirniji, bili primorani napustiti tribinu, ali ih se veći dio preselio na sjevernu tribinu ili uz ogradu. Na koji način su ti navijači, ugrožavali goste, nepoznato je. Vjerojatnije je da su Krku ugrožavala tri gola u mreži, a ne huligani s tribina...

    Brzo smo stigli i do doktora Polića koji je kazao:
    - Nakon što sam pregledao pogođenog igrača, utvrdio sam da nema ozljede zbog kojih bi bio primoran izaći s terena, te da je u stanju nastaviti igrati. To sam rekao i delegatu.

    Svoju verziju događanja iznio nam je i službeni delegat utakmice Ivan Mataga:
    - Iako se možda svima tako činilo, utakmica nije prekinuta nakon drugog gola, u 32. minuti, nego 15 minuta kasnije. Nakon što je u teren doletjela limenka, sudac je bio primoran zaustaviti igru. Poslali smo doktora i ispitali sve činjenice. Kada sam sve ustvrdio, donio sam odluku da se isprazni istočna tribina i nastavi utakmica. Međutim, igrači Krke nisu bili voljni izaći na teren, nakon čega sam ja, sukladno pravilniku, prekinuo utakmicu - objasnio je Mataga.

    Što će reći disciplinci?
    Čuvši odluku, “plavi” su potrčali prema sjeveru i, slaveći ulazak u treću ligu, pozdravili navijače. Dok su igrači slavili kraj jedne bitke, u prostorijama kluba se počela odvijati druga - ona na papiru. Svi su nahrupili da kažu nešto što su baš oni vidjeli, a u tom kaosu smo uspjeli čuti i mišljenje dopredsjednika Vala Ivicu Šimića:

    - Sretni smo što smo se plasirali u viši rang, ali smo tužni što se to dogodilo na ovaj način. Željeli smo 90 minuta borbe u kojoj će pobijediti bolji, a dobili smo samo trećinu toga. Sve je krenulo kao iz snova po nas. Već u tridesetoj minuti smo imali nedostižno vodstvo, a kako smo igrali, tu ne bi bio kraj pogocima.

    Međutim, dogodio se incident za kojeg je važno naglasiti da je pod istragom policije i još se treba utvrditi tko je bacio limenku u teren. To je mogao biti i netko od gostujućih navijača pokušavši time izazvati prekid. No, čak i da je bio netko od naših navijača, mi ne možemo kontrolirati svakog pojedinca i ovakve se stvari događaju i u europskim ligama.

    Klub je poduzeo mjere opreza, a u ostalom, doktor Polić je ustvrdio kako igrač može nastaviti igru, a nakon toga i delegat da su uvjeti za nastavak stvoreni. Te dvije činjenice pobijaju sve što gosti mogu prigovoriti - jasan je bio Šimić.

    - Ostaje disciplinskoj komisiji da ustvrdi što će biti, ali mi ne sumnjamo da smo se plasirali u Treću ligu i da ćemo tamo dočekati 100. rođendan. Cijelu sezonu smo igrali fantastično i to smo prikazali i u utakmicama s Krkom. Oni nam ne mogu parirati - dodao je na kraju Šimić.

    Preuzeto sa Slobodna Dalmacija.hr
    7darko7
    7darko7
    Admin
    Admin

    Broj postova : 1594
    Age : 31
    Lokacija : Kaštel Novi
    Registration date : 22.02.2008

    https://www.youtube.com/user/7darko7

    [Vrh] Go down

    [Vrh]

    - Similar topics

     
    Permissions in this forum:
    Ne moľeą odgovarati na postove.