Mosor - HNK Val  2:5 (1:2) Emptyuto kol 23 2011, 16:04 by 7darko7

Mosor - HNK Val  2:5 (1:2) Emptyuto kol 23 2011, 16:00 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
Mosor - HNK Val  2:5 (1:2) Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

Affiliates
free forum
Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

Mosor - HNK Val  2:5 (1:2) Vote_lcap50%Mosor - HNK Val  2:5 (1:2) Vote_rcap 50% [ 8 ]

Ukupno glasova : 16

Mosor - HNK Val 2:5 (1:2)

Mosor - HNK Val  2:5 (1:2) Empty Mosor - HNK Val 2:5 (1:2)

Postaj by 7darko7 pon lip 06 2011, 11:36

Jednu od najboljih utakmica sezone odigrali su juniori Vala. Na preljepom terenu u Žrnovnici Val je došao do pobjede koja ih je učvrstila na 5. poziciji. Početak nije bio dobar za goste. Domaćini su pritisnuli Valovce i složili nekoliko poluprilika. U 10. minuti susreta Gotovac je nakon ubačaja sa strane jače startao na domaćeg napadača, a sudac je pokazao na jedanaesterac. Realizatora nije bilo, jer je njihov izvođač promašio gol. Mislili smo da će to razbuditi Val da krene bolje, ali nekoliko minuta kasnije usljedio je pogodak. Na ubačaj sa desne strane najbolje se snašao njihov napadač koji zabija za 1:0. Nakon toga pogotka Val je krenuo igrati svoju igru. Sredinom poluvremena usljedilo je izjednačenje. Jarčević je ubacio iz kuta, a najviši u skoku bio je Legčević koji izjednačuje igru. U 32. minuti usljedio je preokret Vala. Jarčević je primio loptu dodanu od Legčevića, prišao dvojicu i sa lakoćom matirao vratara za 2:1. Sa tim rezultatom otišlo se na predah. U drugome poluvremenu Val povećava na 3:1. Zec je ubacio iz auta, Šimunović prebacio na drugu stranu, a Jarčević postigao drugi pogodak. Val se tada opustio, što su domaćini iskoristili. Jednom se vratar Jakovac iskazao obranom, ali u drugoj prilici nije mogao ništa, a domaćini smanjuju na 3:2. Međutim, odmah nakon izvođenja centra Vrtlar je prošao po sredini, uposlio Legčevića koji prilazi dvojicu igrača i poentira sa 4:2. Konačnih 5:2 postavio je Toni Kovačević lijepim pogotkom glavom u 80. minuti susreta.