HNK Val- NK Primorac 1929  1:2 (1:1) Emptyuto kol 23 2011, 16:04 by 7darko7

HNK Val- NK Primorac 1929  1:2 (1:1) Emptyuto kol 23 2011, 16:00 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
HNK Val- NK Primorac 1929  1:2 (1:1) Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

Affiliates
free forum
Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

HNK Val- NK Primorac 1929  1:2 (1:1) Vote_lcap50%HNK Val- NK Primorac 1929  1:2 (1:1) Vote_rcap 50% [ 8 ]

Ukupno glasova : 16

HNK Val- NK Primorac 1929 1:2 (1:1)

HNK Val- NK Primorac 1929  1:2 (1:1) Empty HNK Val- NK Primorac 1929 1:2 (1:1)

Postaj by 7darko7 ned tra 10 2011, 15:33

Nogmetaši HNK-a Val upisali su 2 uzastopni i 9 ovosezonski poraz. Iako nijedna momđad nije bila superiorna što se tiče posjeda lopte ipak vršnjaci iz Stobreća mogli su dati više golova ali isto tako mogli su i naši kadeti. Igra je bila zadovoljavajuća, s nekoliko odličnih akcija i pokušaja kako s jedne tako i sa druge strane. Prvi su zaprijetili naši kadeti. Kunac je ubacio iz kornera, gostujuća obrana izbija ali samo do 20-tak metara gdje je bio Vujeva koji je odapeo svom snagom iz voleja i-uz uzdah tribina lopta nažalost pogađa samo gredu.Sljedeća prilika dogodila se pred vratima Miškića. Opasni napadač Stobrećana nakon traljave reakcije Mioća izbija sam pred našeg golmana i promašuje stopostotnu priliku. Taj im se promašaj osvetio 5 minuta kasnije. Ubacio je Kunac s desne strane Matetić pravovrameno utrčaje u peterac i spretno šalje ispod gostujućeg vratara. Slavlje kadeta nije dugo trajalo. Nakon kornera lopta se odbija do vrha šesnaesterca gdje domaćeg igrača prolazi neugodno desno krilo , ubacuje u peterac gdje je sam, neometan napadač koji loptu šalje u mrežu. Nedugo zatim napadač gostiju ponovno izbija pred domaćeg vratara no opet je naprecizan.
Drugo poluvrijeme ponovno prvi prijete domaći, ponovno preko raspoloženog Vujeve. Nakon toga Primorac kreće silovito prema naprijed. Pritisak se isplatio u 57. minuti kada preokreću rezultat. Val se pokušava vratiti ali to su samo napamet lopte u prazno. Nikako da se povežu tri dodavanja i da se dođe do gostujućih vrata. U 69. konačni rezultat postavlja ponovno napadač Primorca. Trener Bralić pokušao je barem smanjiti rezultat ali nije uspio. Ostaje žal za Vujevinom gredom jer da je to pogodio te uz Matetićev zgoditak utakmica bi sigurno otišla u drugom smjeru, a ovako gosti se revanširaju za jesenji poraz kod kuće od 2:3 kada su naši kadeti slavili