Display results as :

Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Neretva-Val 1:1
Prijateljska utakmica: HNK Val - Zagora  0:0 Emptypon oľu 26 2012, 11:46 by bepo

» Seniori Vala u srijedu protiv Hrvaca na "Vukovaru"
Prijateljska utakmica: HNK Val - Zagora  0:0 Emptyuto ruj 13 2011, 21:57 by val_portal

» Primorac zadrzao 1. mjesto
Prijateljska utakmica: HNK Val - Zagora  0:0 Emptyned ruj 11 2011, 16:47 by val_portal

» Val golova na Vukovaru!!!
Prijateljska utakmica: HNK Val - Zagora  0:0 Emptyčet ruj 08 2011, 00:39 by val_portal

» Čubrilo izjavio svoju verziju
Prijateljska utakmica: HNK Val - Zagora  0:0 Emptyčet kol 25 2011, 13:18 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera bez pobjednika u kontroverznom finalu
Prijateljska utakmica: HNK Val - Zagora  0:0 Emptyuto kol 23 2011, 17:50 by 7darko7

» Obavijest svim nogometnim klubovima

» Val starta u Omišu

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
Prijateljska utakmica: HNK Val - Zagora  0:0 Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

Social bookmarking
Bookmark and share the address of HNK Val on your social bookmarking website
Affiliates
free forum
Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

Prijateljska utakmica: HNK Val - Zagora  0:0 Vote_lcap50%Prijateljska utakmica: HNK Val - Zagora  0:0 Vote_rcap 50% [ 8 ]

Ukupno glasova : 16

Prijateljska utakmica: HNK Val - Zagora 0:0

Prijateljska utakmica: HNK Val - Zagora  0:0 Empty Prijateljska utakmica: HNK Val - Zagora 0:0

Postaj by 7darko7 pet vel 04 2011, 12:58

U prvoj pripremnoj utakmici Val je na domaćem terenu u srijedu odigrao nerješeno, 0:0 sa trećeligašom Zagorom iz Unešića. Trener Željko Škopljanac, osim za uigravanje, iskoristio je ovu utakmicu i za testiranje juniora koji će od ovoga ljeta postati seniori. Prvo poluvrijeme Val je odigrao solidno, sa nekoliko poluprilika no unatoč tome bio je bolja momčad u poluvremenu. Drugo poluvrijeme Val je ušao sa drugom jedanaestoricom. Gosti su tada bili bolji ali ni oni nisu uspjeli nešto konkretno učiniti. Spomeniti ćemo da je najbolju priliku na utakmici imao junior Toni Legčević nekoliko minuta prije kraja susreta no nije uspio pogoditi pa je susret završio miroljubljivih 0:0.