HNK Val - Split  2:2 (0:2) Emptyuto kol 23 2011, 16:04 by 7darko7

HNK Val - Split  2:2 (0:2) Emptyuto kol 23 2011, 16:00 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
HNK Val - Split  2:2 (0:2) Emptysub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

Affiliates
free forum
Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

HNK Val - Split  2:2 (0:2) Vote_lcap50%HNK Val - Split  2:2 (0:2) Vote_rcap 50% [ 8 ]

Ukupno glasova : 16

HNK Val - Split 2:2 (0:2)

3 posters

HNK Val - Split  2:2 (0:2) Empty HNK Val - Split 2:2 (0:2)

Postaj by 7darko7 ned tra 27 2008, 21:38

Prekrasna utakmica odigrala se danas izmedju Vala i Splita!Vec prije pocetka utakmice dogodila se zabuna koja je Vala vjerovatno i kostala dva boda!Naime, Vrtlar je 3 zuta zaradio u 27. kolu protiv Primorca a nakon te utakmice odigrala se zaostala utakmica 25. kola protiv Junaka koju je Vrtlar propustio.No doslo je do zabune koju je napravila tajnica i rekla je da Vrtlar nesmije igrati protiv Splita zbog tri zuta.Trener Škopljanac je poludio zbog toga jer je onda morao minjati taktiku a jos su nedostajali ozljedjeni Jurić i suspendirani Žaja dok Rapića nije htio staviti odprve jer Rapić ima problema sa srcem i nije htio riskirat do sutrašnjeg pregleda.Kada je zapisnik već bio zapisan, predsjednik Grbeša javio je da Vrtlar ipak smije igrati al da nemože počet odprve zbog zapisnika.
To je očito pomutilo igrače Vala i prvo poluvrijeme bili su izgubljeni.U 7 minuti jedna izbijena lopta ide na Prkuta no on ju pušta jer je čuo da mu neko od suigrača kaže da pusti, no očito je bila pogreška i Splićani povedu 1:0.Nakon toga gola Val je bio sve lošiji i teško je dolazio do gola dok je Split imao puno prilika no nisu bili precizni i Lovrić je spašavao.U 27 minuti ponovo izbijena lopta i Prkut ju izbija no lopta dolazi do Lovrića koju ju pokuša uhvatiti rukon ali mu ispada i radi faul nad napadačem Splita i iz 11-erca Split povede 2:0.Trener Vala je bio bijesan zbog odnosa prema igri i na poluvrijeme odlaze sa samo 2 gola u mreži.
Odma na početku drugog poluvremena ulazi Vrtlar umjesto Grbeše i pokazalo se kao prava izmjena jer je Vrtlar svojon borbenošću i igron riješio utakmicu.Odmah na početku izvrsna akcija po desnoj strani i Vrtlar asistira za Pavičića koji smanjuje na 2:1.Tad je Val počeo igrat kako smo svi navikli i nametnio se i tražio izjednačenje dok je Split pokušavao nešto iz kontri no bezuspješno.I onda u 67 minuti oduševljenje!Do tada izgubljeni kapetan Čagalj, koji je do tada igrao loše, radi njegov poznati proboj po lijevoj strani i dodaje Đikiću u prostor i on se ogradi i ruši ga stoper Splita.Loptu uzima Pavičić i riskantno ali iskusno po sredini zabija za 2:2!Tad se Val još više razigrao i imao šansi i za pobjedonosni pogodak ali nije imao sreće.Možemo izdvojiti kad je Đikić prošao po desnon boku i ubacio po podu gdje je bio Rapić, on uklizuje ali lopta prolazi i neuspjeva ju zahvatiti.Nedostajali su milimetri...I bila je još jedna situacija kad je Čagalj ubacio iz auta u 5 metara i stoper Splita je umalo zabio auto-gol,kada je Babić pucao sa 16 metara nakon dodavanja Rapića te kad je Vrtlar uputio udarac no golman paradon skida.Kad je sudac označio kraj, Splićani nisu mogli vjerovati što su propustili i to će ih možda stajati i prvenstva te su napravili incident zbog kojeg je zamalo i izbila tučnjava.

HNK Val:
Lovrić, Čavka, Čagalj(c), Vudrić, Prkut, Grbeša (Vrtlar 40'), Pavlinović (Babić 57'),Marko Bralić, Đikić, Pavičić, Sučić (Rapić 57')

Zadnja promjena: 7darko7; ned tra 27 2008, 21:44; ukupno mijenjano 1 put.
7darko7
7darko7

Broj postova : 1594
Age : 32
Lokacija : Kaštel Novi
Registration date : 22.02.2008

HNK Val - Split  2:2 (0:2) Empty Re: HNK Val - Split 2:2 (0:2)

Postaj by 7darko7 ned tra 27 2008, 21:40

bravo momci!!!
bravo svabo,poma, djika, ma bravo svi!
a za mi je sta mene nije stavija odprve premda san to triba igrat al ova jebena aritmija i ti nalazi kad ce vise bit!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
a bokte kako me neide vukovar, iman zabit gol ono 2 cm od kopacke! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
7darko7
7darko7

Age : 32

Postaj by mariođikić ned tra 27 2008, 23:12

a bravo svi...........ovo je najbolje drugo poluvrime u sezoni...........mogli smo i dobit.....al dobar je i bod....... afro

mariođikić

Broj postova : 9
Age : 33
Lokacija : K.Stari
Registration date : 27.02.2008

Postaj by caki17sikira sri tra 30 2008, 16:06

prvo poluvrime lose,drugo odlicno... poma unia zivost,svabo poentira ko ribery... a ja san na kraju zadovoljan...